Choroby

Wszystko na temat seksu oralnego

Seks oralny to rodzaj stymulacji narządów płciowych, w którym używamy do tego swoich ust, a dokładniej warg oraz języka. Umiejętne pieszczenie penisa ustami, może stanowić jedną z najbardziej podniecających form zabaw erotycznych, które przekładają się na bliskie stosunki partnerów. Aby seks oralny był doskonały, konieczna jest dobra znajomość anatomii męskiego ciała. Jeśli zatem zależy Ci, aby Twój partner doznał największej rozkoszy, koniecznie zapoznaj się z tajnikami tego rodzaju miłości.

 

Idealny seks oralny, czyli co i jak?

 

Wiele kobiet zadaje sobie pytanie: „Jak zrobić loda?”. W końcu umiejętne pieszczenie penisa ustami jest bardzo miłym doznaniem dla partnera. Pieszczony oralne są dziś niemal tak samo popularne jak tradycyjny akt seksualny. Stanowią nieodłączną część gry wstępnej partnerów.

 

Warto wypytać swojego partnera jaki sposób uprawiania seksu oralnego pozwala mu na odczucie największej przyjemności. Penis jest bardzo czułym narządem, który jest wymagaj aby jeśli chodzi o zagadnienie związane z pieszczeniem jego powierzchni. Zanim przystąpisz do pieszczenia penisa swoimi ustami, powinnaś wiedzieć, które z jego punktów są najbardziej wrażliwe na dotyk. Najwięcej ośrodków tego rodzaju znajduje się na żołędzi, czyli główce członka, a na szczególną uwagę zasługuje osadzone na nim wędzidełko. Drażnienie wędzidełka za pomocą języka może sprawić, że Twój partner będzie zwijał się z rozkoszy. Wielu mężczyzn ceni sobie, gdy partnerka potrafi wziąć penisa głęboko do swojego gardła.

 

Seks oralny, czyli o tym czego nie należy robić.

 

Do absolutnie zakazanych kwestii należy między innymi wdmuchiwanie powietrza w otwór, który znajduje się na zwieńczeniu członka. Takie zachowanie może prowadzić do poważnych urazów, które w żaden sposób nie należą do form odczuwania radości z seksu. Powinnaś także powstrzymać się od praktyk związanych z podgryzaniem oraz gryzieniem penisa, chyba, że Twój partner wyraźnie zaznaczył, że lubi takiego rodzaju zabawę. mocny nacisk ręką na podstawę penisa podczas pieszczot oralnych jego górnej części jest dla większości meżczyzn mało przyjemny.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Co uwzględnić należy w diecie dziecka?

Dieta dziecka powinna być zdrowa, pełna witamin oraz minerałów, lekka, dobrze przygotowana, można dzieciom podać jedzenie w słoiczkach, które jest...

Zamknij