Choroby

Ubytki w zębach? Są na to sposoby

Chciałbyś szeroko się uśmiechać, jednak nie pozwalają Tobie na to ubytki w zębach? Są na to sposoby. Z pomocą Twojemu uśmiechowi przyjdzie nowoczesna stomatologia estetyczna i implantologia. Choć nie są to małe koszty, warto zainwestować w dobre samopoczucie i komfort życia.

Implanty zębowe od kilku lat cieszą się coraz większym zainteresowaniem pacjentów. Są doskonała alternatywą dla mostów zębowych, które również eliminowały ubytki, ale wymagały spiłowania zdrowych, sąsiadujących zębów – mosty mocowało się bowiem na zdrowych zębach. Implanty zastępują natomiast z powodzeniem prawdziwe zęby. Są instalowane na specjalnych tytanowych śrubach, które są wszczepiane go kości szczeki lub żuchwy. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu, pacjent nie odczuwa więc bólu ani jakiegokolwiek dyskomfortu. Na tytanowe śruby nakłada się implant, który wygląda jak prawdziwy ząb. Jest on trwały, można nim swobodnie gryźć i żuć, wytrzyma co najmniej kilkanaście lat, a najnowocześniejsze implanty dają już dożywotnią gwarancję trwałości.

Postaw na fachowca

Implanty zębowe mają w swojej ofercie renomowane gabinety stomatologiczne. Założenie jednego implanta to koszt kilku tysięcy złotych. Warto więc wybrać sprawdzonego i doświadczonego dentystę implantologa, który zagwarantuje najwyższą jakość usług. Wybierając specjalistę kierujmy się więc pozytywnymi opiniami innych pacjentów, szczególnie takich, którzy już cieszą się nowym, pełnym uśmiechem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Kamienie w nerkach

Kolka nerkowa uważana jest za jeden z najsilniejszych ataków bólowych. Gdy się pojawi, możemy mieć niemal pewność, że w naszych...

Zamknij