Porady

Sposoby na miękką i nawilżona skórę

Obecnie w sieci i innych poradnikach znajdziemy naprawdę całe mnóstwo porad na temat jak dbać o skórę. Niemniej jednak warto jest wspomnieć o tym, że wiele z nich nie ma w sobie ziarnka prawdy. Wiele zależy tutaj od typu naszej skóry. Jeśli chcemy mieć nawilżona skórę musimy jednak stosować się do pewnych zasad.

Po pierwsze higiena

Przede wszystkim mowa tutaj o kąpieli pod prysznicem, a nie w wannie. Dzięki temu nasza skóra nie będzie się odwodniać. Na pewno bardzo ważne jest też i jej odpowiednie odświeżenie po każdej kąpieli. Mowa tutaj rzecz jasna o różnego rodzaju balsamach i tym podobnych nawilżaczach. Z pytaniem jak dbać o skórę na pewno pomoże nam także i dietetyk. Nie każdy wie bowiem, że odpowiednia skóra to także i efekt prawidłowej diety, która powinna być bogata we wszystkie rodzaje produktów. Na pewno nie możemy zapominać o używkach. Przede wszystkim mowa tutaj o papierosach, które potrafią bardzo zniszczyć naszą skórę. Jeśli chcemy, aby miała ona prawidłowy wygląd powinniśmy je odstawić na bok.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Objawy tocznia rumieniowatego

Z całą pewnością kobiety, które chorują na toczeń rumieniowaty nie mogą czuć się szczęśliwe. Zwłaszcza jeżeli są one w wieku...

Zamknij